חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לא רק וולט- איפה אפשר להזמין משלוחי אוכל בתל אביב?

בשנתיים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים בהזמנה של משלוחי אוכל, וזאת בחסות מגפת הקורונה אשר הובילה לסגירה של מסעדות ובתי עסק. למעשה, את הזינוק במספר ההזמנות אפשר לרשום גם לזכות חברת וולט שחוללה מהפכה של ממש בענף המשלוחים בשל היכולת בצע הזמנות של אוכל ממגוון גדול של מסעדות, במהירות. יחד עם זאת, וולט זוכה לביקורת רבה מצד צרכנים בשל העומסים הכבדים בשעות השיא אבל גם מצד מסעדנים אשר מתלוננים על העמלה הגבוהה שוולט גובה מהם, ובהתאם לכך מתורגמת לצרכן. אם אתם רוצים להזמין משלוחי אוכל בתל אביב, וולט היא איננה האופציה היחידה. איפה אפשר להזמין משלוחים ללא תלות באפליקציה הזו? להלן סקירה מיוחדת, לטובת הארוחה הבאה שלכם:

בשלנים פרטיים

אחד מהטרנדים החמים של ענף המזון ובפרט משלוחי המזון הוא הזמנה של אוכל ישירות מבשלנים מקצועיים או חובבים שמהם ניתן לבצע רכישה של מזון ביתי ואפילו בריא. המחירים של המשלוח משתנים בהתאם לכמות האוכל ולמרחק, כאשר רצוי מאוד לקרוא המלצות וכן לבחון את מדיניות המשלוחים, כל זאת בכדי להבטיח כי הכסף שלכם מושקע בחוכמה.

לא רק וולט- איפה אפשר להזמין משלוחי אוכל בתל אביב?

קבוצות ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, גם כאשר מדובר בהזמנה של משלוחי אוכל. דרך קבוצות ייעודיות של בשלנים חובבים ומקצועיים תוכלו לבצע הזמנה של אוכל טרי וחם עד לבית בעלות כספית נוחה, בשל מבצעים ייעודים רק בעבור חברי הקבוצה. מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק להכיר בשלנים מצוינים, אלא גם לגוון את התפריט שלכם, באמצעות מגוון רחב של אוכל משובח בהתאמה אישית לטעמכם, ואפילו עם קריצה מעבר לים.

הזמנה מדוכני מזון

במקום לבצע הזמנה ממסעדות, אפשר לבצע הזמנה דרך דוכני המזון בדיזינגוף סנטר. מדובר בדוכנים שזוכים לביקוש אדיר מצד הקהל וזאת בשל מגוון עצום של דוכנים עם אוכל טבעוני, מרוקאי, עיראקי, דרוזי ועוד, כאשר ההזמנה של המזון מתבצעת בהתאם למספר הקופסאות, כאשר ניתן לקבל הצעת מחיר נוחה במידה ורוכשים כמות גדולה.

הזמנה ממסעדות

יותר  ויותר מסעדות החליטו לוותר על השירות דרך אפליקציה ומאפשרות לסועדים לבצע הזמנה של אוכל מהמסעדות ישירות, ובכך לחסוך את עמלת ההזמנה שלוקחת וולט או אפליקציות דומות כמו תן ביס.  מסעדות כמו ג'פניקה מפעילות מערך שליחים עצמאי המאפשר לכם לבצע הזמנה כמו גם לצבור נקודות, במידה ואתם חברי מועדון.

לסיכום, הזמנה של מזון דרך אפליקציית וולט היא לא הדרך היחידה להזמנה של אוכל. בין אם אתם מזמינים מבשלים חובבים, ישירות מהמסעדה או דרך קבוצות, זכרו כי בסופו של דבר ישנן אפשרויות נוספות שיכולות לסייע לכם להרכיב את הארוחה הבאה – במינימום מאמץ, עד למשלוח האוכל או הקינוח הבא שיתחשק לכם להזמין.

מאמרים

אוכל ביתי ישראלי

נגישות