חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חברות קייטרינג – שווה לכם לבדוק שירות של ליסינג תפעולי

אם אתם מנהלים עסק של חברת קייטרינג אנחנו ממליצים לכם להכיר את השירות של הליסינג התפעולי. מה זה ליסינג תפעולי, מה העסקה הזו כוללת ולמה זה טוב לעסק שלכם? כל התשובות לפניכם.

מה זה ליסינג תפעולי?

ליסינג היא עסקה שבמהותה מזכירה במעט השכרת רכב לטווח ארוך. אז איך עובד השירות הזה, סוכנות הרכב מציעה מגוון רחב של רכבים בליסינג תפעולי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הרכב המתאים לכם ולהגדיר את תקופת הזמן שבמהלכה הרכב יהיה אצלכם. ברוב המקרים אנחנו מדברים על תקופה שבין 36 ל-48 חודשים. לאחר מכן, אתם צריכים להגדיר את כמות הקילומטרים שאתם מעריכים שתעשו עם הרכב וזהו, החברה כבר תרכיב עבורכם תכנית ליסינג משתלמת.

בתום התקופה של העסקה אתם יכולים כמובן לחדש אותה, לשדרג את הרכב שלכם לרכב אחר או כמובן לרכוש אותו בתנאים טובים יותר מאשר רכישת רכב בשוק הפרטי. מיד נדבר על היתרונות של הליסינג התפעולי, אך כבר עכשיו נוכל לומר שלחברות קייטרינג ולעסקים בכלל מדובר במהלך מעולה. הגמישות הזו שאתם נהנים ממנה מהווה יתרון משמעותי מאד ועצם העובדה שתום העסקה תוכלו לבצע איזה שינוי שאתם רוצים, זה בהחלט טוב.

למה כדאי לחברות קייטרינג להשתמש בשירות הזה?

בתור חברת קייטרינג שנוסעת בארץ ומדלגת בין לקוח ללקוח, העסקה של ליסינג תפעולי בהחלט משתלמת עבורך. ראשית, פריסת התשלומים היא מאד נוחה ובניגוד לרכישת רכב שמצריך מכם מימון ראשוני דיי רציני, כאן הסיכוי שתעמדו בתנאי העסקה הוא גדול הרבה יותר ותמיד גם תוכלו לשנות את התנאים שלה אם אתם נקלעים לקושי כלכלי.

 

 

בנוסף, בזכות הליסינג התפעולי אתם יכולים להרשות לעצמכם להתעסק בדברים החשובים באמת. אתם לא צריכים להתעסק עם כל נושא התחזוקה של הרכב, התקינות שלו וכמובן לא צריכים להעביר אותו טסט או לעשות לו ביטוחים. בתוך כך, לא רק שאתם חוסכים המון זמן, בטווח הרחב אתם חוסכים גם לא מעט כסף.

כמו כן, המגוון של הרכבים הוא גדול מאד ובתור חברת קייטרינג תוכלו לבחור את הרכב המתאים לכם ביותר. קחו בחשבון שאתם נוסעים הרבה עם הרכב וצריכים להעמיס עליו לא מעט ציוד שקשור בפעילות השוטפת שלכם, לכן הרכב צריך להיות מאד נוח ואלה בדיוק מסוגי הרכבים שחברות ליסינג תפעולי יוכלו להתאים עבורכם.

הכירו את הליסינג התפעולי של Suncar

הכירו את סאו קאר, חברת הליסינג שמאמינה כי הלקוח הוא האדם החשוב ביותר בעסק שלה. סאן קאר מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום הליסינג, בין השאר ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ואפילו השכרת רכב בארץ ומכירת רכב.

השירות של סאן קאר בכל הקשור לליסינג תפעולי כולל בין השאר רכישת רכב ושדרוגו לפי הבקשה של הלקוח, תנאי תשלום חודשיים נוחים ומותאמים לצרכים שלכם, שירות חילוץ וגרירה, אגרות רישוי שנתיות, כיסוי ביטוחי מלא, טיפולים שוטפים לרכב, תיקונים, העמדת רכב חלופי וכמובן ליווי ושירות לאורך כל התקופה. סאן קאר היא חברה ותיקה ומנוסה והאמינו לנו שהיא תדע להתאים עבורכם את העסקה הרלוונטית והמשתלמת ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

לסיכום

אם אתם מנהלים חברת קייטרינג שווה לכם לבדוק את שירות הליסינג התפעולי של סאן קאר. מדובר בעסקה שיש לה המון יתרונות, בראש ובראשונה היא תאפשר לכם להפנות את כל האנרגיות החשובות שלכם לניהול העסק עצמו ולהצלחה שלו.

מאמרים

אוכל ביתי ישראלי

נגישות