חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה עסקי קייטרינג ומסעדות חייבים ספק אינטרנט חזק ואיכותי?

חיבור אינטרנט במקומות ציבוריים ובעסקים, הוא כיום דבר נפוץ ביותר. לקוחות במסעדות כבר מצפים לכך, כדבר שגרתי. מה חשוב לבעלי עסקים לדעת על כך? כיצד משיגים זאת? ומדוע עסקי קייטרינג ומסעדות, חייבים ספק אינטרנט חזק ואיכותי?

ההשפעה על העסק – לשימוש העסק עצמו

חיבור האינטרנט נחוץ לעסקים, כולל עסקי קייטרינג ומסעדות, בכדי שהצוות וההנהלה יוכלו להשתמש באינטרנט למטרות שונות. מטרות אלה, ניתן לחלק בגדול לשלושה סוגים

  • תקשורת – שימוש בדואר אלקטרוני, ברשתות חברתיות, מסרים מידיים, ועידות וידאו וכדומה.
  • מידע – גלישה לאתרים שונים, לשם קבלת מידע.
  • שימוש בשירותי ענן – קבלת שירותים שונים באמצעות רשת האינטרנט. למשל, טיפול בבירוקרטיה עסקית, דרך שירותי ענן ממשלתיים.

ספק אינטרנט כגון ספק  itcמשפיע על הפעילות בעסק, מבחינת פרודוקטיביות בשימוש ברשת האינטרנט. זאת, באופן אשר מתבטא בכל שלושת ההיבטים שציינו ובאופן ספציפי, תודות ל

  • זמינות – חיבור אשר זמין תמיד ובכך, מבטיח שרציפות העבודה איתו לא נפגעת.
  • מהירות – חיבור מהיר מספיק, בכדי לעמוד בדרישות הגלישה שלכם.
  • יציבות – קבלת המהירויות המבוקשות, באופן קבוע. אלה עשויות להיות מהירויות הורדה או העלאה. הכוונה למהירות קבלת המידע מרשת האינטרנט אליכם וההיפך.
  • אמינות – אמינות החיבור והחברה עצמה כספקית שירות. אמינות החיבור מתבטאת למשל בזמינות וביציבות שהזכרנו. אמינות הספק, מתבטאת בתמיכה ובשרות שהוא מציע. עבור עסקים, היבט זה יכול כמובן להיות מעוגן בהסכם רמת שרות (SLA) רשמי ומסודר.

 

 

ההשפעה על העסק – לשימוש הלקוחות והאורחים

חיבור אינטרנט בעסקי קייטרינג ומסעדות, עשוי לשמש גם עבור מתן חיבור חינמי למבקרים ולאורחי המקום. זהו שירות שנותן להם ערך מוסף אטרקטיבי, שימושי ומבוקש מאוד. במקביל, הוא זול יחסית עבורכם למימוש כעסק. כך שהתועלת ממנו עשויה להיות רבה. ניתן אגב לאסוף לידים באמצעות הרשת האלחוטית, שתשמש אתכם להצעת האינטרנט ללקוחות (וכמובן תשמש גם את העסק עצמו).

ספק וגם תשתית

חיבור לרשת האינטרנט מורכב בפועל משרשרת של שלבים במסלול התקשורת. בכל הנוגע ל"ספקי אינטרנט", זה אומר ספק תשתית וספק אינטרנט. ספק תשתית מחבר אתכם מהמבנה של העסק, דרך התשתיות המקומיות ועד אליו. ספק האינטרנט (ISP) מחבר אתכם הלאה, מספק התשתית אל רשת האינטרנט עצמה. בבחירת ספק  itc למשל תספק לכם את שני סוגי השירותים. מעבר לתחום אחריותו של הספק (או שני הספקים אם זה בנפרד), יש עוד חלקים ברשת. עם זאת, כצרכנים, אנו לא חייבים להכיר אותם או לעסוק בהם ישירות.

לבחור היטב וחכם

בכדי להבטיח שיש לכם ספק חזק ואיכותי באמת, צריך כמובן לבחור היטב. בחירה זו, לא תמיד פשוטה. חבילות נראות דומות וגם הספקים עשויים במבט ראשון להראות דומים למדי. בהשוואת ספק אינטרנט  Itcוספקיות אחרות למשל, הם מציעים פחות או יותר אותו מבנה חבילה. אך כמובן, הפרטים עשויים להיות שונים מאוד. לאור חשיבות חיבור האינטרנט עבור עסקים, מומלץ מאוד להשקיע בבחירת ספק די זמן ומחשבה. השקעה זו תשתלם בהמשך. למעשה, כדאי לזכור שאיכות הספק מתבטאת פעמים רבות בצורה הברורה ביותר, דווקא במצבים של שיבושים בשרות. אלה לא בהכרח שיבושים בגללו, אך הוא יהיה חלק מהגורמים המעורבים בפתרון. לפחות מבחינתכם, כלקוחות שיתקשרו אליו בכדי לברר מה קורה. בהקשר זה, כדאי לשים לב לרקע העסקי מקצועי של הספק ועד כמה הוא עובד מול עסקים כמו שלכם.

לסיכום

אל תישארו מאחור, בכל הנוגע ליכולת בסיסית כמו חיבור האינטרנט. ספקו לעובדים וללקוחות אינטרנט מהיר, חזק ואיכותי.

מאמרים

אוכל ביתי ישראלי

נגישות